فرصت شغلی

ایجاد ۶۰۰۰ فرصت شغلی با اعتبار ۱۷۰ میلیارد تومان در کرمانشاه

فرصت شغلی

کرمانشاه – معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کرمانشاه گفت: امسال بیش از ۶۰۰۰ فرصت شغلی با اعتباری نزدیک به ۱۷۰ میلیارد تومان در استان کرمانشاه عملیاتی می‌شود.

رشید جلیلیان در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: اشتغالزایی با نگاه ویژه به صنایع دستی و گردشگری در مناطق روستایی و عشایری استان کرمانشاه از برنامه‌های امسال کمیته امداد امام خمینی(ره) استان برای خودکفایی خانوارهای مددجو است.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کرمانشاه افزود: طرح‌های اشتغالزایی در قالب طرح‌های کشاورزی، دامپروری و حمایت از طرح‌های دانش بنیان در مناطق روستایی و عشایری متمرکز شده است.

جلیلیان بیان کرد: در سال جاری در نظر داریم با توجه به پیش‌بینی اعتباری انجام شده، بیش از ۶۰۰۰ فرصت شغلی با اعتباری نزدیک به ۱۷۰ میلیارد تومان اجرایی و عملیاتی کنیم.

وی در ادامه اظهار داشت: امسال بیشتر به ایجاد اشتغال در مناطق محروم و روستایی توجه خواهیم داشت و برنامه‌های خاصی برای ایجاد اشتغال در مناطق زلزله‌زده استان در نظر گرفتیم.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کرمانشاه گفت: با توجه به هماهنگی که با دستگاه‌های متولی انجام شده است، برای طرح های صنایع دستی، گردشگری کمک‌های خوبی ارائه خواهیم داد.

وی اظهار داشت: همچنین برنامه داریم تا ۳۵۰۰ نفر مددجوی تحت پوشش در دوره های بلندمدت مهارت آموزی به صورت رایگان از آموزش‌های فنی و حرفه‌ای برخوردار شوند.

جلیلیان گفت: سال گذشته ۵۵۱۸ فرصت شغلی در استان کرمانشاه اجرایی و عملیاتی شده است و در نتیجه آن ۱۷۰۰ خانوار مددجو به خودکفایی اقتصادی رسیدند و از چرخه حمایتی این نهاد خارج شدند.

منبع خبرگزاری مهر

بدون برچسب

مطالب مرتبط

اشتغال برای فارغ التحصیلان
چشم انداز استارتاپ ایران در اروپا
ربات نرم پوشیدنی
نمایشگاه اقتصاد دانش بنیان
فناوری ایرانی
راهبردی هوایی

دیدگاهی بنویسید

*

code

بالا