رنگ عایق حرارتی

رنگ عایق حرارتی بتین جایگزین پشم شیشه و پشم سنگ

رنگ عایق حرارتی

  با ما تماس بگیرید ۰۹۲۱۲۸۵۳۹۳۴

رنگ عایق حرارتی بتین بر خلاف عایق های سنتی از ۳ مکانیسم برای عایق سازی بهره می برد . عایق های سنتی تنها هدایت حرارتی را کاهش می دهند در صورتی که رنگ نانو عایق بازتابش بسیار بالا نشر بسیار بالا و هدایت حرارتی پایین را همزمان دارا است. لذا با ضخامت بسیار کمتری از عایق های سنتی کارایی بالاتری از خود نشان می دهد. رنگ بتین بطورهمزمان اثرات عایق حرارتی ، صوتی رطوبتی و ضد خوردگی را نشان می دهد که منحصر به فرد است.

بتین بر خلاف عایق های پلیمری شعله ور نمی شود. عایق بتین بر خلاف عایقهای سنتی در رطوبت بالا کارایی خود را از دست نمی دهد .این عایق قابل اجرا در سطوح مختلف و شکاف هاست که مزیتی نسبت به عایق های دیگر است.

رنگ نانو عایق بتین بدلیل انعطاف پذیری در بازه دمایی ۸۰- تا ۱۵۰ درجه سانتی گراد موجب محافظت سطوح ساختمانی در مقابل انبساط و انقباض اقلیمی است. این پوشش دارای فرمولاسیون منحصر به فردی است که می تواند به خوبی از انتقال حرارت ناشی از گرادیان دمایی در دو سمتی که محیط بسته جلوگیری کند.

ویژگی‌‌های فنی

بتین یک محصول بر پایه رزین های پایه آب و حلال است که حاوی پیگمنت های خنثی و نانو افزودنی می باشد و بدین سبب هم در مصارف صنعتی و ساختمانی قابل اعمال و استفاده است . تمامی این پوشش ها چسبندگی بسیارعالی و مقاومت بسیار مناسب در برابر تست سالت اسپری و آلودگی هوا ،قارچ ها و میکروب ها از خود نشان داده ،پوسته نمی شود و ترک نمی خورد وچسبندگی آن به سطح بسیار عالی می باشد.

بر اساس بررسی های به عمل آمده ،تاثیر استفاده از این پوشش در روزهای خیلی گرم یا خیلی سرد بسیار بیشتر می شود و می تواند اختلاف دمایی تا ۲۰ درجه سانتی گراد بین دمای محیط خارج و داخل ایجاد کند. این اختلاف در دماهای معتدل خیلی زیاد نیست و اصولا بازدهی این پوشش در مناطقی که دمای هوا به میزان قابل توجهی بالا و یا پایین بوده و بسیار بهتر است.

 

در چه مکان هایی می توان  از رنگ عایق حرارتی بتین استفاده کرد؟

 

نانو عایق حرارتی بتین کاربرد زیادی در صنعت ساختمان دارد با استفاده از نانو رنگ بتین می توان عایق حرارتی ساختمان را به نحو بسیار مطلوبی ایجاد کرد از جمله بخشهایی که در ساختمان با استفاده از رنگ نانو عایق می توان عایق کاری کرد به شرح زیر توضیح داده شده است

سقفها : با عایق کاری سقف مصرف انرژی برای گرمایش و سرمایش ساختمان ۳۵% تا ۴۵% کاهش می‌یابد.

دیوار های خارجی : مصرف انرژی برای گرمایش و سرمایش ساختمان را حدود ۱۵% کاهش می‌دهد.

کف : مصرف انرژی در زمستان را ۵% کاهش می‌دهد.

کلیه لوله‌های رفت و برگشت آب چیلر

کلیه لوله‌های رفت و برگشت آب داغ و گرم

کلیه لوله‌های رفت و برگشت منابع انبساطی

کلیه لوله‌های آب گرم و برگشت آب گرم مصرفی

کلیه لوله‌های آب سرد قرار گرفته در محوطه باز، زیر سقف پارکینگ، پشت بام و …

کلیه منابع آب گرم کویل‌دار، دوجداره و انبساط

کلیه منابع آب سرد قرار گرفته در فضای باز، پشت بام و پارکینگ

منابع گازوئیل نصب شده در فضای باز و پارکینگ

کلیه لوله‌های بخار صنایع جهت جلوگیری از تشکیل کندانس

سردخانه‌ها

و…

عایق ها به اشکال مختلف صفحه‌ای‌، تخته‌ای، آجری، ورقه‌ای و نواری به بازار عرضه می‌گردند.

 

بدون برچسب

مطالب مرتبط

عایق حرارتی مناسب چه ویژگی های دارد  
آب‌بندی چاله آسانسور
بازار محصولات دانش بنیان
رفع نم و رطوبت بدون تخریب
بام سبز چیست
بالا